Hakkımızda

Handmade Comfortable Ballerina Flat Manufacturing workshop 
E l  Y a p ı m ı  B a b e t  İ m a l a t   A t ö l y e s i

Dünya modasındaki trendleri yakından takip edip en son gelişmelerin sağladığı olanaklardan faydalanmaktadır. Modern, dinamik ve elegant tasarımlar ile üretim gerçekleştirilmekteyiz.
El yapımı babetlerimiz, şık ve rahat modelleriyle, modern yaşamın her alanında ayaklarınızı rahat ettirecek seçenekler sunuyor. Şık babet detayları, özenle seçilmiş deriler, modern tasarım ve rahat iç tabanlarla birleşiyor. Büyük bir ustalık ve el işçiliği ile imal edilen babetlerimiz; bu sayede kişiye özel, detaylı ve kaliteli özellikler taşımaktadır. El yapımı babetlerimiz teslim süresi 2 Hafta -1 ay arasında değişmektedir.

Babet / Ballerina 
Yüksek topuklu ayakkabıların dönüştürücü gücüne asla sahip olamayacak olmalarına rağmen, babetler de başlı başına şık ve her zaman varlıklarını sürdürmüş ayakkabılardır.Sade ve zariftir.Moda dünyasının benimsediği ve taparcasına sevdiği az sayıda topuksuz ayakkabı modelinden biri olmaya devam etmektedir. Ve çok rahattır! Babetlerin oldukça fazla ünlü hayranı olmuştur. Ayrıca topuklu giymenin söz konusu bile olmadığı nadir durumlarda başvurulan bir ayakkabı modelidir.Ancak bir kadının gece dışarı çıkarken topuksuz ayakkabılarını çantasına atması en iyisi olacaktır; çünkü güneş battıktan sonra topukların uzadığını her şık kadın bilir.


Ayakkabı Üretim ölçüleri /  Size Guide : 33.4./5,35.5./6,36.5/7,37.5/8,38.5/9,39.5/40.1.2.3.44